hlavní logo 554 798 111

Volejte nonstop

hlavní logo
Lázeňská léčba
Léčebné pobyty
Rekreační pobyty
Bazén a procedury
Kariéra
CZ PL EN DE
 

Tisková zpráva


20. 11. 2023

Horské lázně Karlova Studánka s podporou Moravskoslezského kraje realizovaly propagaci různými formami

 

Velkou investici tohoto roku, kterou bezesporu byla propagace Horských lázní Karlova Studánka, završila dodávka nových brožur a katalogů pobytů na rok 2024 určena pro klienty lázní i širokou veřejnost. Šlo o jednu z velké řady propagací, na kterou se v letošním roce lázně zaměřily a využily k těmto účelům dotaci v celkové výši 250 tisíc korun, kterou poskytl Moravskoslezský kraj v rámci projektu PODPORA INFRASTRUKTURY A PROPAGACE CESTOVNÍHO RUCHU V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI 2023, dotační titul č. 3 – podpora lázeňství.

Podpora z kraje posloužila ve více směrech. Lázně využili dotaci na propagační tiskoviny, letáky a katalogy. „V měsíci říjnu byl realizován tisk propagačních materiálů, kde jsme pro naše klienty připravili následující brožury: katalog pobytů s nabídkou rekreačních a léčebných balíčků pro rok 2024 v českém i polském jazyce, ceník procedur a bazénového komplexu a v neposlední řadě také ceník doplatků komplexní a příspěvkové lázeňské péče“ říká manažerka obchodně-provozního úseku Soňa Köhlerová.

Dále byla realizována instalace letáků A4 a nasazeny spoty do informačních televizorů uvnitř vozidel MHD ve městech Olomouc, Opava a Ostrava. „Zaměřili jsme se na nabídku mimosezonních a mimořádných pobytů, kde jsme použili jak léčebné či rekreační pobyty, tak pobyty silvestrovské i pobyty na jarní prázdniny 2024.“ doplňuje Köhlerová.

V neposlední řadě byla realizována také propagace elektronická, která proběhla především na sociální síti Facebook a Instagram. Reklamy byly zaměřeny na propagaci bazénového komplexu, externích provozů, kterými jsou Lázeňská cukrárna, restaurace Letní lázně či lázeňský obchůdek, dále byla propagována půjčovna elektrokol, inzeráty týkající se personalistiky a také byly propagovány rekreační, léčebné či mimořádné pobyty. K propagaci bylo využito i rozhlasových služeb v rádiu Blaník a Hitradio Orion.

 

Oddělení marketingu

tel.:+420 554 798 247, tel.:+420 776 745 408, email: marketing@horskelazne.cz

Tisková zpráva ve formátu PDF