hlavní logo 554 798 111

Volejte nonstop

hlavní logo
Lázeňská léčba
Léčebné pobyty
Rekreační pobyty
Bazén a procedury
Kariéra
CZ PL EN DE
 
úvodní obrázek

O nás

Lázně se nacházejí v oblasti s nejčistším vzduchem v České republice, který je srovnatelný s alpským prostředím. Jsou rovněž nejvýše položenými lázněmi v České republice. Najdete zde zdravé horské klima, minerální prameny, osobitou architekturu i širokou nabídku regeneračních a léčebných procedur.

Karlova Studánka a její okolí jsou rájem i pro pěší túry i cyklistické výlety. V zimním období si mohou zájemci zalyžovat na sjezdovce přímo v obci, nebo vyrazit na náročnější terény v některém z jesenických lyžařských středisek.  Po vyjížďce, lyžování nebo výstupu třeba až na vrchol Pradědu určitě přijde k chuti relaxace v lázeňském bazénovém komplexu nebo wellness. Úlevu přinese i masáž, pobyt v solné jeskyni, bahenní či rašelinový zábal z rašeliny vytěžené přímo v Karlově Studánce. 

Lázně nabízejí pestrou nabídku rekreačních pobytů během lázeňské sezony i mimo ni a také dárkové balíčky. Romantický víkend tu mohou strávit partnerské či manželské páry, připraveny jsou speciální pobyty pro seniory, vítány jsou i rodiny s dětmi. Také možnosti pořádání vánočních večírků, výjezdních zasedání a workshopů. Stejně jako gastronomických akcí (rauty, recepce, svatební hostiny, a jiné).

Lze navštívit i Lázeňskou cukrárnu, která poskytuje širokou nabídku zákusků, řezů, dortů i zmrzliny vlastní výroby.  K dobrému obědu či večeři můžete využít služeb celoročně otevřené restaurace Letní lázně, jejíž součástí je i kavárna s možností posezení a letní zahrádka. V budově restaurace se nachází i bazénový komplex a balneoprovoz.  Nezapomeňte také zavítat do Lázeňského obchůdku a odvést si tak kousek Karlovy Studánky s sebou.

Rozcestník