hlavní logo 554 798 111

Volejte nonstop

hlavní logo
Lázeňská léčba
Léčebné pobyty
Rekreační pobyty
Bazén a procedury
Kariéra
CZ PL EN DE
 
úvodní obrázek

Bazén a procedury

Bazénový komplex


Provoz bazénů a saun je umožněn bez omezení. Neplatí už také povinnost se při vstupu prokazovat Tečkou či jinými certifikáty. V šatnách, převlékárnách a podobných prostorech již neplatí povinnost mít nasazenou ochranu úst a nosu.

I přes zrušení režimových opatřeních buďte, prosím, i nadále opatrní a ohleduplní. 

Více informací na https://covid.gov.cz/situace/volny-cas/bazeny-sauny

 

Ceník bazénového komplexu - platnost od 1. 1. 2022

ceník_bazén_2022.PNG

Otevírací doba bazénového komplexu pro veřejnost

PONDĚLÍ - ČTVRTEK 13:00 - 20:00
PÁTEK 13:00 - 21:00
SOBOTA 10:00 - 21:00
NEDĚLE 10:00 - 19:00
STÁTNÍ SVÁTKY 10:00 - 21:00

 

 

Pacientům i široké veřejnosti je k dispozici rehabilitační wellness bazén v budově „Letních lázní“. Jedná se o první bazén tohoto druhu v České republice s novým prvkem balneologického vnitřního vybavení. Bazén je tvořen množstvím nových technologických prvků ve vodě o teplotě 33°C. Vedle hydroterapie je zde možné absolvovat termoterapii a fototerapii.

Bazén je široký 8 m, hloubka je 1,30 m a délka je 13,8 m. Ale samotným termálním bazénem s atrakcemi není ukončen výčet příjemných relaxačních procedur.

Vedle bazénu je nevšední atrakcí tepidarium, umožňující relaxaci v suchém i vlhkém teple a finská sauna. Zajímavé jsou ochlazovací prvky za účelem zchlazení vyhřátého organismu z termálních procedur.

Dopolední provoz bazénu bez atrakcí je určen k rehabilitaci lázeňských pacientů, využívajících lékařsky vedenou lázeňskou léčbu. Odpolední a večerní provoz tohoto bazénového komplexu se všemi atrakcemi je určen jak veřejnosti z oblasti cestovního ruchu, tak i pro rodiny s dětmi a všechny návštěvníky Karlovy Studánky.

Přijeďte se podívat i s přáteli. Můžete na sobě vyzkoušet příjemné relaxační zážitky, které nabízí náš bazénový komplex.

pozadí

Poslední vstup je 90 minut před koncem provozní doby. Maximální kapacita lidí v bazénu je 60 osob.
Není možnost zapůjčení ručníků! Rezervace do bazénového komplexu neprovádíme!!


Přístup do bazénu je bezbariérový.

Bazénová pokladna
tel.: +420 554 798 314

Těšíme se na Vaši návštěvu.