hlavní logo 554 798 111

Volejte nonstop

hlavní logo
Lázeňská léčba
Léčebné pobyty
Rekreační pobyty
Bazén a procedury
Kariéra
CZ PL EN DE
 
úvodní obrázek

Lázeňské objekty

Letní lázně


Lázeňský dům byl postaven v letech 1891 – 1893 podle projektu Franze Kachlera z Vídně. Výstavba lázeňského domu znamenala velký pokrok. Budova byla postavena na místě starých stájí, pozdějšího Kamenného domu. Vstupní hala sloužila jako zastřešená kolonáda, ze které se vcházelo do křídel rašelinových a uhličitých koupelí. Dnes tato historická budova slouží jako hlavní balneoprovoz pro potřeby lázeňských hostů i veřejnosti s možností občerstvení a přípravy teplých jídel ve vstupní hale. V roce 1995 proběhla modernizace a v roce 2007 zde byl otevřen nový termální bazénový komplex včetně solné jeskyně v místě původního zchátralého bazénu z 30. let 20. století.

Budova, ve které se nachází celoročně otevřená restaurace Letní lázně, bazénový komplex, whirlpool, balneoprovoz, solná jeskyně a sauny.

obrázek slideru
obrázek slideru
obrázek slideru
obrázek slideru

Interiér


Budova Letní lázně je rozdělena do dvou křídel. Levé křídlo nabízí lázeňskou kavárnu s možností posezení a odpočinku po prodělaných procedurách vodoléčby nebo pro všechny návštěvníky bazénového komplexu. V této části se také nachází RECEPCE BAZÉNU, kde si mohou rekreanti načasovat pobyt v bazénu či vířivce.

Do pravého křídla je situována restaurace, která je, stějně jako kavárenská část, celoročně otevřena pro všechny návštěvníky Karlovy Studánky. V této části si návštěvníci mohou dát výborný oběd, občerstvit se velkým výběrem nealkoholických i alkoholických nápojů. Na konci restaurační části je vstup do solné jeskyně.