hlavní logo 554 798 111

Volejte nonstop

hlavní logo
Lázeňská léčba
Léčebné pobyty
Rekreační pobyty
Bazén a procedury
Kariéra
CZ PL EN DE
 
ANDR6467.jpg

Daruj lavičku - zapojit se může každý!

Každá obec nebo město se snaží vylepšit svůj vzhled. Tak jako nejvýše položené Horské lázně v Karlově Studánce. Z toho důvodu vedení lázní připravilo akci „Daruj lavičku“. Záměrem je postupné nakoupení laviček a výměny laviček na veřejných prostranstvích za nové. Oslovilo proto podnikatele, ale obrací se také na občany a širokou veřejnost. Přidat se může každý člověk se zdravým vztahem ke své oblíbené lázeňské obci. 


„Hlavním důvodem této akce je spokojenost klientů našich lázní, občanů i turistů a dalších návštěvníků naší malebné lázeňské obce a současně estetické vylepšení kolonády i míst k odpočinku. Relaxačních zón, které připravujeme a v následujících týdnech na nich začneme intenzivně pracovat. Dovoluji si proto veřejnost oslovit s žádostí o zvážení možnosti přidat se k nám, přihlásit se k naší akci „Daruj lavičku,“ řekla obchodně provozní manažerka horských lázní Bc. Soňa Köhlerová. „Potěšilo by mě, kdyby lidé cítili sounáležitost ke svým oblíbeným lázním či turistickému místu a mohli tak mít svou vlastní lavičku.“ dodala. Přihlášením k účasti na projektu získá dárce příležitost pro reklamu své firmy nebo svého jména na štítku umístěném na lavičce. 

Karlova Studánka je pro mnohé srdeční záležitostí, mít zde „svou lavičku“ pro posezení, vzpomínku nebo radost je výjimečná příležitost.

 

pozadí

CHCI SE ZAPOJIT!

Pokud máte zájem proměnit podobu Karlovy Studánky, přihlaste se v  Knížecím domě na ředitelství lázní nejpozději do konce května nebo elektronickou formou (scholzova@horskelazne.cz, tel. +420 554 798 263).


První lavičky by měly být instalovány do začátku letní turistické sezóny, všechny ostatní pak nejpozději do 31. 7. 2021.

Výrobu štítků, laviček a jejich upevnění do země zajistí Horské lázně Karlova Studánka. A kolik budou nové lavičky z betonu a dřeva stát? Ty na kolonádě šest tisíc korun, v dalších místech bude možno lavičku rozdělit pro dvě osoby či firmy a lavička tak vyjde na tři tisíce korun. 


daruj lavičku.png

Oddělení marketingu, 14-04-2021