hlavní logo 554 798 111

Volejte nonstop

hlavní logo
Lázeňská léčba
Léčebné pobyty
Rekreační pobyty
Bazén a procedury
Kariéra
CZ PL EN DE
 
crussis-024-1-.3760853166.webp

 

Půjčovna elektrokol v Karlově Studánce


Plánujete výlet či návštěvu Karlovy Studánky, chystáte se k nám na pobyt a rádi byste prozkoumali zdejší okolí? Uvítali byste malou elektrickou dopomoc? Máme pro vás výbornou zprávu! V našich lázních si nyní můžete zapůjčit elektrokola a krásy jesenických hor prozkoumat z cyklistického sedla! Půjčte si jedno z našich elektrokol na víkend, celý den nebo dokonce i celý týden a prožeňte ho, co to jen půjde.

Nabízíme k vypůjčení osm elektrokol značky Crussis. Všechna elektrokola prochází pravidelným servisem, aby byl zajištěn jejich bezvadný stav.

 

Ceník pronájmu:

350 Kč / den - pro ubytované klienty

600 Kč / den - veřejnost

V případě zapůjčení na 2 dny se cena snižuje na 550 Kč / den, v případě zapůjčení
na 3 a více dní se cena snižuje na
520 Kč / denToto platí pro neubytované klienty - veřejnost. Klientům lázní zůstává cena stále stejná, s vyšším počtem dní se nesnižuje!


Vratná kauce:

3000 Kč / kolo


Elektrokola půjčujeme vždy na celý den, případně víkend. V pátek půjčujeme elektrokola pouze na celý víkend (dle domluvy). 

 


 

Jak rezervovat?

E-mail: kasparik@horskelazne.cz

Tel: +420 776 745 408 / +420 775 757 879 / +420 554 798 247

Adresa půjčovny: Karlova Studánka 10, 793 24 Karlova Studánka - lázeňský dům Pošta, vstup vedle bankomatu.

 

Podmínky půjčovny:

1) Elektrokolo si rezervujte na výše uvedených kontaktech nebo přímo v naší půjčovně.

2) Při zapůjčení je nutné předložit platný osobní doklad s fotografií. Nájemce může být pouze osoba starší 18 let, která je plně způsobilá k právním úkonům.

3) Následuje podepsání smlouvy o pronájmu a složení vratné kauce ve výši 3000 Kč.

4) Nájemce je povinen ověřit si technický stav vypůjčeného předmětu před podpisem smlouvy a úhradou výpůjčky.

5) Právo používat zapůjčené elektrokolo má pouze osoba uvedená ve smlouvě o pronájmu.

6) Po podpisu smlouvy přebírá nájemce veškerou zodpovědnost za vypůjčený předmět až do doby vrácení předmětu pronajímateli.

7) Jízda na elektrokole je na vlastní nebezpečí. Pronajímatel nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené nájemcem jím zapůjčeným předmětem. Nájemce je povinen při používání elektrokola dodržovat platné právní předpisy a řídit se jimi. Ani za případné následky z porušení povinností nenese pronajímatel odpovědnost.

8) Při nedodržení termínu vrácení půjčené věci je nájemce povinen zaplatit dlužné nájemné za období, které přesáhlo původní dobu pronájmu, tj. 1000 Kč / den.

9) Při ztrátě či odcizení vypůjčených věcí uhradí nájemce neprodleně pronajímateli cenu elektrokola uvedenou ve smlouvě.

10) V případě poškození zapůjčeného elektrokola má pronajímatel právo použít zálohu k úhradě vzniklé škody.

11) Elektrokolo musí být vráceno pronajímateli v čistém stavu. V případě vrácení znečištěného kola je účtován poplatek za vyčištění 200 Kč.

12) Nájemce zcela a bez výhrad souhlasí se smluvními podmínkami pro zapůjčené elektrokolo. Připojuje svůj podpis a datum.