hlavní logo 554 798 111

Volejte nonstop

hlavní logo
Lázeňská léčba
Léčebné pobyty
Rekreační pobyty
Bazén a procedury
Kariéra
CZ PL EN DE
 

Nordic Walking Tour 2024


Pochody severskou chůzí za pomoci holí se těší stále větší oblíbenosti a v nejznámějších klimatických lázních České republiky se v červenci uskuteční již desátý ročník této oblíbené akce, která již tradičně podpoří sociálně-terapeutické dílny Sagapo Bruntál pro lidi s mentálním nebo kombinovaným postižením.

Charitativní pochod je naplánován na sobotu 27. července 2024 a vedení lázní slibuje, že to bude velkolepá akce pro dobrou věc. „Každoročně se snažíme program pochodu zpestřit o novinky, a ani letos tomu nebude jinak. Od 16. hodiny se můžete těšit na hudební vystoupení známé české zpěvačky Ilony Csákové“., zmiňuje Bc. Soňa Köhlerová, obchodně provozní manažerka a zakladatelka pochodu. Tak jako v minulých letech proběhne spojení pochodu s jarmarkem, který nabídne mnoho prodejců s nejrůznějším sortimentem, od ovocných vín, výborných valašských frgálů až po ručně vyráběné šperky. „Děti se mohou těšit nejen na projížďky na koních, účastníci pochodu mohou okusit štěstí slosovatelnými startovními čísly v bohaté tombole, kde hlavní výhrou bude víkendový pobyt s polopenzí pro 2 osoby, a večer si užít pravou taneční zábavu se skupinou ADHD!“ doplňuje Köhlerová.  

Nordic walking tour není věkové omezená, zúčastnit se jí mohou rodiče s dětmi i senioři. Jako obvykle budou pro účastníky připraveny tři trasy a každá z nich nese svůj název podle náročnosti. Dvě nabízené trasy měří 14 km a ta třetí, pěti kilometrová, je určená pro ty nejmenší, na které si děti ověří znalosti nejen o přírodě. „Máme trasy pro děti i pro sportovce, takže jsem přesvědčena, že si každý přijde na své a stráví úžasný den v Karlově Studánce“, dodává Köhlerová. 

Účastníci pochodu se mohou registrovat od 09:00 do 13:00 před Hudební halou Horských lázní. Oficiální zahájení pochodu je plánováno na 09:00. Pro ty, kteří nevlastní hole, nabízí lázně možnost zapůjčení (i pro děti) včetně instruktáží. Slavnostní ukončení pochodu proběhne v Hudební hale v 17:00 s následným předáním darovacího šeku jako výtěžek z charitativní akce řediteli Sagapo Bruntál, panu Mgr. Petru Konečnému. Doprovodný program poté pokračuje bohatou tombolou, do které věnovali věcné ceny vážení sponzoři. Společenský večer s živou hudbou uzavře celodenní program a nabídne všem pohodově strávený čas.

 

Transparentní účet 


I v letošním roce můžete přispět i Vy, kteří se našeho pochodu bohužel nemůžete zúčastnit. Opět máme aktivní transparentní účet, vedený u Komerční banky, kam můžete částku zaslat: 

ČÍSLO ÚČTU ▶️ 131-2598380237/0100

IBAN ▶️ CZ94 0100 0001 3125 9838 0237

DETAIL ▶️ https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/131-2598380237


Částka, která se nám podaří získat, poputuje v plné výši do Sagapa v Bruntále. Jakákoliv částka může pomoci. Budeme rádi za Váš dobrovolný příspěvek.

 

ODKAZ NA UDÁLOST NA FACEBOOKU ▶️ https://www.facebook.com/events/171885112463685

 

Trasy k nahlédnutí:

dětská trasa 4,5 km

z lázní okolo kyselky a zpět 14 km

lázeňský okruh údolím Ludvíkova 14,5 km

 

Leták k nahlédnutí

 

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na Vás!