Volejte nonstop

Lázeňská léčba
Léčebné pobyty
Rekreační pobyty
Bazén a procedury
Kariéra
CZ PL EN DE

Účetní - KARLOVA STUDÁNKA -

Co od vás očekáváme:

• středoškolské vzdělání ekonomického směru; odborný směr ekonomika, finančnictví, bankovnictví

• znalost podvojného účetnictví

• uživatelská znalost práce s PC (Excel)

• minimální praxe 2 roky

• komunikační schopnosti

• samostatnost, spolehlivost, odpovědnost

• flexibilita, empatie, odolnost proti stresu

• trestní bezúhonnost

Náplň práce:

• kontrola správnosti účetních dokladů

• zpracování, účtování faktur

• tvorba a zpracování zápočtů, opravných daňových dokladů

• zpracování a účtování bankovních výpisů

• kontrola pohledávek a další účetní operace

• zpracování kontrolního hlášení k DPH

• inventarizace majetku, pohledávek a závazků

Nabízíme:

• práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí Horských lázní

• profesionální zázemí a stabilní zaměstnání

• široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek z FKSP na rekreaci a tělovýchovu, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny).

Nástup dohodou.

Kontakt:

Petra Zapletalová - personalistka

e: zapletalova@horskelazne.cz ; t: +420 554 798 251