hlavní logo 554 798 111

Volejte nonstop

hlavní logo
Lázeňská léčba
Léčebné pobyty
Rekreační pobyty
Bazén a procedury
Kariéra
CZ PL EN DE
 
covid.jpg

Aktuálně ke koronaviru

Ubytování


Pravidla a doporučení

Poskytovat ubytovací služby je možné všem bez omezení. Není potřeba prokazovat podmínky O-N.

V ubytovacích zařízeních, je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (respirátory třídy FFP2 / KN 95, nanorouška apod.). Při ubytování dodržujte zvýšená hygienická pravidla.

Pokud se cítíte nemocní, či na sobě pozorujete jakékoli zámky onemocnění covid-19, buďte ohleduplní a zdržte se návštěvy ubytovacích zařízení.

I přes zrušení režimových opatřeních buďte, prosím, i nadále opatrní a ohleduplní. 

 

Restaurace, bary a kavárny


Pravidla a doporučení

Mohou být otevřena všechna stravovací zařízení.

Ve vnitřních i vnějších prostorech provozovny je nutné mít nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95), odložit jej můžete, pokud konzumujete jídlo či pití.  

V současnosti neplatí žádná zvláštní hygienická pravidla a omezení. Není tedy nutné se při vstupu prokazovat některou z podmínek O-N. Avšak nadále doporučujeme dodržovat základní hygienická opatření v podobě pravidelné desinfekce rukou a dodržování rozestupů 1,5 m.

V případě, že se cítíte nemocní či na sobě pozorujete některé z příznaků onemocní covid-19, bude ohleduplní a zdržte se návštěvy těchto zařízení.

 

Bazénový komplex, whirlpool a další služby


Pravidla a doporučení

Provozovny služeb mohou být otevřeny. Otevírací doba není omezena.

Provoz bazénů a saun je umožněn bez omezení. Neplatí už také povinnost se při vstupu prokazovat Tečkou či jinými certifikáty. Pořád ale platí povinnost mít v šatnách, převlíkárnách a podobných prostorech nasazenou ochranu úst. 

I přes zrušení režimových opatřeních buďte, prosím, i nadále opatrní a ohleduplní.