Lázeňské domy

Hlavní lázeňská budova Libuše

Horské lázně Karlova Studánka - Hlavní lázeňská budova Libuše

S jídelnami, inhalatoriem, balneoprovozem, elektroléčbou, rehabilitačními tělocvičnami, stálou lékařskou službou, recepci, zajišťující telefonní spojení na všechny objekty. Klubovny a prostory k společenským a kulturním akcím s kavárnou. Ubytování I. kategorie pro 102 osob.
 

Lázeňská Vila Evžen

Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňská Vila Evžen

LD vila Evžen nabízí 4 apartmány ve 4**** kvalitě. Jednotlivé apartmány jsou provedeny v následujících tématech: Voda, Příroda, Historie a Budoucnost. Každý apartmán umožňuje ubytování až 4 osob. Rekonstrukce této vily byla dokončena v roce 2011.
 

Lázeňská Vila Vlasta

Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňská Vila Vlasta

Lázeňská budova z roku 1894, po celkové rekonstrukci v roce 2005. Kapacita 34 lůžek na 1 a 2-lůžkových pokojích I.kategorie (s vlastním sociálním zařízením, TV). Pokoje je možno kombinovat se společnou předsíní - vhodné pro pobyty rodin s dětmi.
 

Lázeňský dům Bezruč

Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňská Vila Vlasta

Nově rekonstruovaná budova s 1 a 2 lůžkovými komfortními pokoji I.kat. s kapacitou 102 lůžek, (ev. v kombinaci se společnou předsíní - pro rodinu) s vlastním sociálním zařízením, TV. V objektu se nachází lázeňská čítárna s možností využití internetu.
 

Lázeňský objekt Opava

Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňský objekt Opava

Opava z roku 1844 nově rekonstruovaná budova v roce 1996 s jedno a dvou lůžkovými pokoji I. kategorie s vlastním sociálním zařízením, TV. Lůžková kapacita 43 osob.
 

Lázeňský objekt Pošta

Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňský objekt Pošta

Objekt z roku 1803 nově zrekonstruovaný v roce 2003. Lůžková kapacita 21 osob v jedno a dvou lůžkových pokojích I. kategorie s vlastním sociálním zařízením, TV

Lázeňská budova Slezský dům

Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňský objekt Slezský dům

Lázeňská budova z roku 1909 s 1 a 2 lůžkovými pokoji I.kat. (ev. v kombinaci se společnou předsíní - pro rodinu) s vlastním sociálním zařízením, TV. Lůžková kapacita 108 osob. V objektu se nachází lázeňská dílnička.

Lázeňský dům U lesa

Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňský objekt U lesa

42 - lůžková nová kapacita I. kategorie v jedno a dvou lůžkových pokojích s TV, vlastním sociálním zařízením na každém pokoji. Vedle objektu se nachází víceúčelové hřiště (tenis, odbíjená).