Volejte nonstop

Lázeňská léčba
Léčebné pobyty
Rekreační pobyty
Bazén a procedury
Kariéra
CZ PL EN DE

Vedoucí oddělení úklidu KARLOVA STUDÁNKA

Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost práce na PC
  • organizační schopnosti
  • komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Náplň práce:

  • zodpovědnost za přípravu pokojů pro hosty
  • zodpovědnost za úklid ubytoven a bytů
  • asistence při inventarizaci prádla a ostatního majetku oddělení úklidu
  • kontrola čistoty pokojů lázeňských budov, veřejných a personálních prostor
  • kontrola správné manipulace s čistícími prostředy, třídění odpadu v rámci pracoviště dle legislativních norem
  • dodržování předpisů BOZP a PO
  • další úkony dle pokynů manažerky ÚOP
Nabízíme:
  • práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí Horských lázní
  • profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
    • týden dovolené navíc
    • příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč měsíčně
    • příspěvek na závodní stravování
    • příspěvek na rekreaci a tělovýchovu až 8.500 Kč
    • firemní společenské a kulturní akce
    • pravidelné motivační odměny
Termín nástupu:
  • Nástup 1. 11. 2022.
Kontakt:

Dagmar Jarošová, tel. +420 554 798 251, email: jarosova@horskelazne.cz