Volejte nonstop

Lázeňská léčba
Léčebné pobyty
Rekreační pobyty
Bazén a procedury
Kariéra
CZ PL EN DE

Recepční - KARLOVA STUDÁNKA -

Náplň práce:
  • přijímání a evidování hostů
  • poskytování informací o ubytování
  • přijímání a vyřizování požadavků hostů
  • vedení požadovaných agend
  • prodej doplňkového sortimentu
  • provádění denní uzávěrky
  • další administrativní úkony

Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • 2 roky praxe v administrativní oblasti výhodou
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:
  • práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí Horských lázní
  • profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 kč měsíčně, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci a tělovýchovu, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny)
Termín nástupu:
  • dle domluvy.