EVŽEN

Tato vila byla vybudována v roce 1890 podle projektu vídeňského architekta Franze Kachlera. Od 2. světové války do roku 2010 byla nazývána Šárka. Ve druhé polovině 20. století byl interiér nevhodně upraven pro bytové účely. Od roku 2011 budova nese opět původní název po posledním habsburském velmistru – arcivévodovi Eugenovi, česky Evženovi. Proto je i tato vila běžně nazývána oběma variantami arcivévodova křestního jména. Stavba je kulturní památkou. Při poslední rekonstrukci v roce 2011 byl objekt přebudován na ubytování apartmánového typu, schopné uspokojit i tu nejnáročnější lázeňskou klientelu, přesto je nabízeno za ceny dostupné i běžné klientele.

Vila Eugen nabízí 4 apartmány ve 4**** kvalitě s celkovou kapacitou 16 lůžek. Budova disponuje 4 komfortně vybavenými tematickými apartmány Historie, Příroda, Voda, Budoucnost. Dva apartmány jsou 3 lůžkové a dva apartmány mezonetového typu jsou 5  lůžkové. Budova není bezbariérová.

Interiér

Apartmán PŘÍRODA

Karlova Studánka a její okolí nabízí návštěvníkům téměř panenskou přírodu, která je zdrojem mnoha léčivých procesů. Proto se další z apartmánů nechal inspirovat okolní přírodou. Tento klid budící 3 lůžkový apartmán o dispozici 2+kk a celkové rozloze 46 m2 je situován do prvního podlaží. Jeho součástí je předsíň, která v klientech lázní evokuje rozkvetlou jarní louku. Pocit, že se nacházíte v přírodě, doplňuje i podlaha a obložení z drobných kamínků. Apartmán disponuje koupelnou zelené barvy s prostornou vanou i sprchovým koutem a samostatným WC. Kuchyňka je vhodná pro přípravu jednodušších jídel a poskytuje výhled na lázeňskou budovu Vlasta. Barevný nábytek navozuje pocit klidu a uvolnění. V hlavní obytné místnosti naleznete kvalitní pohodlné dvojlůžko. Samostatný jednolůžkový pokoj ozvláštňuje stěna z proutí jako originální doplněk. Apartmán je vybaven dvěma televizemi (v hlavní obytné místnosti i jednolůžkovém pokoji), lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí.

Apartmán HISTORIE

Apartmán o dispozici 2+kk, který se inspiruje jedním ze čtyř atributů Karlovy Studánky. Snoubí se v něm historie s moderním vybavením. Disponuje 3 lůžky a celkovou rozlohou 43 m2. Součástí apartmánu Historie je předsíň, která klienty uvede do hlavního obývacího prostoru. Zde se nachází dvoulůžko, jídelní stůl, kuchyňka, vhodná pro přípravu jednodušších jídel, s výhledem na areál lázní. Apartmán disponuje krásnou koupelnou laděnou do hnědé barvy, s prostornou vanou i sprchovým koutem. WC je samostatné. Výbavu dále doplňuje lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a televize. Tou je vybaven i jednolůžkový pokoj, který poskytuje klid a soukromí.

Apartmán VODA

Voda je druhým hlavním přírodním zdrojem Horských lázní Karlova Studánka. Léčivá, osvěžující a klidně protékající jedinečnou přírodou. A tak se další apartmán inspiroval právě jí. 5 lůžkový apartmán mezonetového typu o celkové rozloze 119 m2 se nachází v druhém podlaží a přesahuje až do podlaží třetího. Zde se nacházejí prostorné ložnice, do kterých klienti vystoupají po točitém schodišti. Ložnice v horním patře umožňuje vstup na balkón s krásným výhledem na lázeňské budovy a areál Horských lázní.  Apartmán disponuje předsíní v každém patře, kuchyňkou vhodnou k přípravě jednodušších jídel, dvěma koupelnami laděnými do modré barvy, vybavenými vanou i sprchovým koutem. Prostorný obývací pokoj doslova vybízí k odpočinku a relaxaci. Apartmán je vybaven televizí v každé ložnici, lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí.

Apartmán BUDOUCNOST

Pohled do budoucnosti nabízí 5 lůžkový apartmán mezonetového typu o celkové rozloze 117 m2. Apartmán Budoucnost se nachází v druhém podlaží a přesahuje do podlaží třetího. Zde jsou dvě prostorné ložnice, do kterých klienti vystoupají po točitém schodišti.  Jednotlivá podlaží disponují předsíní, toaletami, koupelnami s vanou i sprchovým koutem. Tento apartmán jako jediný nabízí i vířivou vanu. Nachází se v koupelně ve druhém patře, kde si můžete dopřát jedinečný odpočinek a nechat odplout každodenní stres. Obývací pokoj i ložnice jsou vybaveny moderním nábytkem a televizemi. Kuchyňka je vhodná pro přípravu jednodušších jídel. Apartmán je dále vybaven lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí.