Upozornění! Z důvodu naplnění kapacity lázní se od 10.6. do 30.9.2019 pozastavuje ambulantní rehabilitační péče.

Děkujeme za pochopení.

 

UPOZORNĚNÍ NA UZAVÍRKU SILNICE  Z DŮVODU REKONSTRUKCE‼️

Úplná uzavírka podle sdělení silničářů začne 17. června a potrvá do 9. srpna. Objížďka z Vrbna p. P. na Bruntál bude vedena přes Hvězdu, Malou Morávku a Rudnou, pro vozidla s větší tonáží přes Heřmanovice, Holčovice, Město Albrechtice a Krnov. Od Karlovic se menší vozy dostanou po silnici II/452 na Jelení, Holčovice a Heřmanovice.

Od léta má začít velká rekonstrukce silnice č. 451 v úseku od křižovatky na Karlovice až po zhruba 80 metrů za cedulí na vjezdu do Vrbna pod Pradědem. Tato si vyžádá celkovou uzavírku po dobu 75 dnů, místem projedou pouze linkové autobusy a vozidla integrovaného záchranného systému. Občany i místní firmy čekají objížďky v řádu desítek kilometrů, bohužel uzavírka je naprosto nezbytná.

OBJÍŽĎKY PO DOBU REKONSTRUKCE silnice Vrbno - Karlovice: OSOBNÍ VOZY: Bruntál - Rudná - Malá Morávka - Karlova Studánka - Vrbno p. P.; NÁKLADNÍ VOZY aj.: Bruntál - Krnov - Město Albrechtice - Holčovice - Heřmanovice - Vrbno (nelze vést přes Karlovu Studánku, zde je omezení vjezdu velkých vozidel).

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME TYTO PRACOVNÍ POZICE
Více zde »

SILVESTR 2019

Image

MOMENTÁLNĚ NABÍZÍME TYTO MIMOŘÁDNÉ POBYTY

Máme pro Vás jedinečnou nabídku mimořádných pobytů.​​​​

Image


 

5. ROČNÍK NORDIC WALKING TOUR KARLOVA STUDÁNKA

V sobotu 27.7.2019 od 8:00 hodin proběhne 5. ročník sportovně charitativní akce Nordic Walking Tour na podporu sociálně terapeutických dílen Sagapo Bruntál. Pojďte se s námi projít :)

Image

Image

Hudební klášterní slavnosti v Hudební hale představí Španělský večer s Carmen

  Image

 

GASTROFESTIVAL OPĚT V KARLOVĚ STUDÁNCE

Image

Tady Vás baví svět

Přijeďte se
k nám vyléčit

přijeďte se k nám vyléčitPobyty zaměřeny na léčbu, relaxaci a regeneraci fyzických a duševních sil.
Relaxace v krásném horském prostředí, pověstném nejlepší čistotou vzduchu.

Chci vědět více »

Přijeďte se
k nám relaxovat

Přijeďte se k nám relaxovatHodnotný rekreační pobyt ve velmi příjemném prostředí s individuálním přístupem personálu, nechte se hýčkat v příjemném prostředí našich lázní a odneste si nevšední zážitky.

Chci vědět více »

Uspořádejte u nás 
vaši akci

Uspořádejte u nás vaši akciNaše lázně nabízejí jedinečné prostory k pořádání kongresů, firemních akcí, plesů, prezentačních akcí apod. Zažijte jedinečnou atmosféru kongresů v některém z našich sálů.

Chci vědět více »

Přijďte si k nám aktivně odpočinout

Přijďte si k nám aktivně odpočinoutObjevte prožitek z aktivního odpočinku. Pobyt ve velmi příjemném prostředí s profesionálním přístupem personálu. Moderně vybavený balneoprovoz s využitím přírodních léčivých zdrojů.

Chci vědět více »

Partneři

Evropská unie Sdružení cestovního ruchu Jeseníky Ski Karlov Regionální operační program Moravskoslezsko Euroregion Praděd - čínský trh Moravskoslezský kraj